התחדשות עירונית

 

ענב היא החברה הגדולה והמובילה בישראל בתחום ההתחדשות העירונית

משפחות
רשויות מקומיות
+
משפחות קיבלו מפתח לדירתם החדשה
פרויקטים של פינוי בינוי בביצוע בשנת 2020
יחידות דיור יבנו ע”י ענב בשנים הקרובות

סוללים דרך חדשה עבור אלפי משפחות בישראל

סוד ההצלחה של ענב נובע מהיכולת המוכחת לטפל בכל רבדי הפרויקט: החל בעבודה השוטפת מול הרשויות המקומיות, ועד אנשי המקצוע ובכללם וועדות התכנון ומשרד השיכון. צוות החברה עובד בשקיפות מלאה וליווי צמוד מול הדיירים בפרויקטים השונים, כחלק מההבנה שהדיירים הם שותפים מלאים לכל אורך הדרך, בהתאם למוטו של ענב – "בונים ביחד איכות חיים". 

חווית מגורים איכותית וחדשנית
מנכ"ל ענב, אפי כץ "אנו לא רק מתכננים את הפרויקטים השונים, אלא פועלים כך שכל דייר ייהנה מחוויית מגורים איכותית וחדשנית שתביא למהפך חיובי בחייו. פרויקט של פינוי־בינוי טומן בחובו הזדמנות נהדרת לשפר משמעותית את איכות החיים של התושבים באותו אזור.
משנים את הסביבה האורבנית
ענב מקדמת פרויקטים רחבי היקף, המחדשים את המרקם החברתי באיזור. פרויקטים גדולים ומשמעותיים כאלו מובילים לרוב לשדרוג כולל של תשתיות, מבני ציבור וכניסת אוכלוסייה חדשה ורעננה שמחזקת את פני השכונה כולה.
חיים חדשים
כחלק מתפיסה הוליסטית. ענב מביאה לכל פרויקט שלה ערך מוסף לכל דייר. בין אם חדר כושר פרטי, חדרי עבודה משותפים, בריכות פרטיות או אדריכלות יוצאת דופן. אנחנו בענב מאמינים שההתחדשות היא מעבר לדירה, אלא כרטיס כניסה לחיים חדשים.
לחץ כאן
הקודם
הבא

ההתמחות שלנו - פרויקטים גדולים ומורכבים

ענב ידועה בקידום פרויקטים רחבי היקף ומורכבים הדורשים פתרונות ייחודיים ויצירתיים. החברה נחשבת לפורצת דרך בתחום ההתחדשות העירונית בישראל בכלל ובתחום הפינוי־בינוי בפרט.

במהלך שנותיה צברה ענב ניסיון רב ויכולת מוכחת בקידום וביצוע פרויקטים משמעותיים. עובדה זו מאפשרת לה ללוות כל פרויקט באמצעות עובדי החברה ואנשי מקצוע איכותיים ויצירתיים, על מנת להוביל את הפרויקט לשלב המימוש בזמן המהיר ביותר. בכל פרויקט של ענב מושקעים משאבים ותשומת לב רבה המותאמת לסוג הפרויקט, רמת המורכבות והמחשבה היצירתית שמביאה לידי ביטוי את יתרונותיו.

היכולת של ענב לקדם פרויקטים גדולים בהתחדשות עירונית נובעת בין היתר מהאיתנות הפיננסית שלה, הנחשבת לאחת הגבוהות במשק בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט.

 

מהתקשורת

פרויקט MONOSON נווה מונסון

אייקון של התחדשות עירונית. 
לאחר מסע ארוך, פרויקט Monoson הושלם ואוכלס בהצלחה!

הרגע בו נפגשנו

הרגע בו פגשנו לראשונה את דיירי רחוב התמר בנווה מונסון והפרויקט היה נראה כמו חלום רחוק.

מסע משותף מתחיל בצעד

במשך תקופה ארוכה עמלנו בענב על אישור התוכנית בכל המוסדות והוועדות השונים. בדרך לקחו חלק עשרות בעלי מקצוע וכמובן נציגות הדיירים שהיוותה חלק בלתי נפרד והצליחה לרתום את מאות המשפחות בפרויקט בכל שלב בדרך.

הרגע לו חיכינו - פינוי הדירות הישנות רגע לפני ההריסה

דיירי הפרויקט הוזמנו לבחור את דירותיהם החדשות ולחתום עם המסמכים האחרונים לקראת הפינוי מדירותיהם הישנות.

צועדים לעבר עתיד טוב יותר

חברת אשטרום נבחרה להוביל את שלב ההריסה והביצוע של הפרויקט החדש. במשך מספר שבועות עמלנו על הריסה של המבנים הישנים לקראת תחילת ביצוע של פרויקט ענב ב - Monoson.

שלב ההריסה - מתחילים לבנות

במשך מספר שנים ובחלוקה ל 4 שלבים בנינו יחד עם חברת אשדר את העתיד של נווה מונוסון. כ 6 מגדלים ל 600 משפחות, חלקן ותיקות וחלקן חדשות, שיהוו את המארג האנושי החדש של היישוב.

נכנסים לדירות החדשות - מחלום למציאות

הרגע לו חיכינו קרה! הדיירים נכנסים לדירותים החדשות לאחר שנים רבות של ציפיה והתרגשות אדירה. מרעיון קטן להתגשמות של חלום ענק, זכו 200 דיירים בדירות גדולות במגדלים חדשים. דיירי פרויקט מונסון שילשו את שווי הנכס וקיבלו איכות חיים חדשה.

פרויקט
Recanati Residence

פרויקט ההתחדשות העירונית היוקרתי בישראל.
שלושה מגדלים בלב רמת אביב, ברחוב רקנאטי מעל מרכז שוסטר.
הפרויקט בשלב הביצוע.

בוחרים אחד בשני, בוחרים בהצלחה

חברת ענב ודיירי רחוב רקנאטי בחרו אחד בשני לפני שנים רבות. דרך אמונה בלתי מתפשרת יצרנו שותפות אמיתית.

יד ביד כל הדרך

לאחר שנים של עבודה משותפת וכנגד מכשולים רבים. הצליחה חברת ענב בשיתוף חברת אשדר ובשותפות אמיצה של נציגות הדיירים לקדם את פרויקט רקנאטי מול הועדות השונות, לאשר אותו ברמה התכנונית בצורה הטובה ביותר עבור הדיירים.

פינוי והריסה של מבני הרכבת הישנים

לאחר שנים של ציפייה, סוף סוף הגיע הרגע. בארוע מרגש, נהרסו מבני הרכבת הישנים לטובת שלושה מגדלי יוקרה חדשים.

הריסה של 200 יח"ד

פרוייקט RECANATI Residence הוא פרוייקט שזכה לתשומת לב מירבית בפן האדריכלי והעיצובי. הבחירה ב"כנען שנהב אדריכלים", כמשרד המתכנן ו"באוברזון אדריכלים" כמי שהיו אמונים על עיצוב. הפרויקט נמצא בביצוע ולפני מסירה של הדירות החדשות לדיירים בשנת 2022.